Siłownia ośrodka sportu znów otwarta | Konstancin-Jeziorna

Siłownia ośrodka sportu znów otwarta

28-05-2021

Od piątku (28 maja), po ponad siedmiu miesiącach przerwy, ponownie można korzystać z siłowni Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na wejście obowiązują jednak zapisy oraz limit osób.

Siłownia działa na nowych zasadach, co ma związek z koniecznością zachowania w obiekcie reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwem ćwiczących. Wszyscy miłośnicy sportowej aktywności i wysiłku fizycznego mogą korzystać z siłowni od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–21.50 oraz w soboty w godz. 10.00–15.50. Obowiązuje m.in. limit przebywających w niej osób – zgodnie z przepisami na sali treningowej mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby. 

Podczas treningów trzeba także zachować 1,5-metrowy dystans społeczny, a przed wejściem do obiektu oraz po wyjściu z niego należy pamiętać o dezynfekcji rąk. Konieczna jest również wcześniejsza rezerwacja wizyty. Zapisy są przyjmowane dzień przed planowanym korzystaniem z siłowni – telefonicznie pod nr. 22 754 61 86 lub 730 535 004. 

Autor
PWZ

Najnowsze aktualności

  • Rondo ozdobione polskimi flagami, otoczone znakami drogowymi i zielenią, znajduje się przy ulicy Warszawskiej w słoneczny dzień.

    Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – wywieś biało-…

    2 maja obchodzimy Dzień Flagi RP. Uczcijmy go wspólnie. Zachęcamy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna do wywieszenia biało-czerwonej flagi na domach, balkonach i posesjach. To symboliczny gest, który wyraża naszą wspólnotę, dumę narodową i szacunek dla Ojczyzny.
  • Czarne, żeliwne poidełko z kranem w Parku Zdrojowym na tle drzew, alejki i amfiteatru, z płynącą wodą do kratki u podstawy.

    Nowe zdroje miejskie w Parku Zdrojowym już dostępne

    W Parku Zdrojowym uruchomiono nowe zdroje wody pitnej, które zastąpiły zużyte urządzenia. Estetyczne i funkcjonalne poidełka umożliwiają wygodne napełnianie bidonów czy butelek. Znajdują się w trzech dotychczasowych lokalizacjach: przy pomniku św. Jana Pawła II, tężni solankowej oraz amfiteatrze.