Bądź na bieżąco z terminami odbioru odpadów i pobierz aplikację | Konstancin-Jeziorna

Bądź na bieżąco z terminami odbioru odpadów i pobierz aplikację

26-03-2024

Przypominamy. Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą korzystać z darmowej aplikacji Evenio. Dzięki niej otrzymują na telefon powiadomienia o zbliżającym się odbiorze odpadów komunalnych z posesji.

Evenio to ogólnopolska aplikacja dla systemu Android, który posiada większość smartfonów i tabletów, oraz iOS – obsługujący urządzenia Apple, w tym iPhone i iPad. Można ją pobrać ze strony Google Play lub AppStore. Aplikacja jest niezwykle przydatna – szczególnie dla zapominalskich. Dzięki niej telefon przypomina m.in. kiedy z naszej posesji odbierane są odpady komunalne.

Alarm przypomni

Pobranie i korzystanie z Evenio są dla użytkownika całkowicie bezpłatne. Po zainstalowaniu aplikacji zostajemy poproszeni o określenie naszej lokalizacji: miejscowości, ulicy i numeru domu oraz o informację, czy mieszkamy w bloku czy w domu jednorodzinnym, po czym aplikacja automatycznie ściąga aktualny harmonogram odbioru śmieci w naszym rejonie. Ważnym udogodnieniem jest też możliwość ustawienia powiadomień – możemy określić, z jakim wyprzedzeniem będziemy informowani o zbliżającym się terminie odbioru danego rodzaju odpadów. Ponadto poprzez aplikację składamy reklamację nieodebranych śmieci.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania