Ukazał się nowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy” | Konstancin-Jeziorna

Ukazał się nowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy”

23-02-2024

Ukazał się nowy, pierwszy w tym roku, numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. Piszemy w nim m.in. o budżecie na 2024 rok, pensjach nauczycieli, działalności Klubu Senior+ oraz podsumowujemy zmiany, jakie w ostatnich latach zaszły w naszej gminie. Zachęcamy do lektury.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” jest czasopismem samorządowym, które ukazuje się na rynku wydawniczym od dziesięciu lat. W piątek (23 lutego) do dystrybucji trafił jego kolejny, pierwszy w tym roku, numer. Piszemy w nim m.in. o budżecie na 2024 r., pensjach nauczycieli zatrudnionych w gminnych placówkach oświatowych, funduszu sołeckim oraz pracowitym roku strażników miejskich. Znajdziecie w nim także pierwszą część podsumowania zmian, jakie w ostatnich latach zaszły w naszej gminie. Zachęcamy do lektury.

Bezpłatne egzemplarze biuletynu dostępne są m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77), gminnych jednostkach organizacyjnych oraz w wybranych sklepach i punktach usługowych. Biuletyn w wersji elektronicznej można pobrać poniżej.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.