Wiosna w obiektywie – zapraszamy do konkursu fotograficznego | Konstancin-Jeziorna

Wiosna w obiektywie – zapraszamy do konkursu fotograficznego

01-04-2024

Kwitnące przebiśniegi, pączkujące drzewa, budząca się do życia przyroda Parku Zdrojowego, a może wschód słońca nad Wisłą? Pokaż nam swoje wiosenne fotografie. Najciekawsze zdjęcia oczywiście nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

Wiosna to zachwycająca pora roku, wyczekiwana przez wszystkich. Coraz dłuższe i cieplejsze dni sprzyjają spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do uwiecznienia budzącej się przyrody i udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Weź udział w konkursie

Nieważne czy zdjęcia robisz telefonem, czy profesjonalnym aparatem – wiosna w gminie Konstancin-Jeziorna jest piękna w każdym kadrze. Budzące się z zimowego snu krajobrazy, kwitnące krzewy, dzikie życie na łąkach i w lasach – pomysłów na oryginalne fotografie jest mnóstwo.

Zgłoszenia

10 osób, które przyślą najciekawsze prace, nagrodzimy. Mamy dla Was m.in. kubki, torby i wiele innych gadżetów. Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 30 kwietnia 2024 r. Należy je przesłać na adres e-mail: promocjaatkonstancinjeziorna [dot] pl, z dopiskiem w temacie wiadomości: „Wiosna w obiektywie”.

Wyniki konkursu

Wyniki oraz nagrodzone zdjęcia opublikujemy w kolejnym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Powodzenia! Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz klauzula informacyjna dostępne są do pobrania poniżej. 

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.