Wiosna w obiektywie – zapraszamy do konkursu fotograficznego | Konstancin-Jeziorna

Wiosna w obiektywie – zapraszamy do konkursu fotograficznego

01-04-2024

Kwitnące przebiśniegi, pączkujące drzewa, budząca się do życia przyroda Parku Zdrojowego, a może wschód słońca nad Wisłą? Pokaż nam swoje wiosenne fotografie. Najciekawsze zdjęcia oczywiście nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.

Wiosna to zachwycająca pora roku, wyczekiwana przez wszystkich. Coraz dłuższe i cieplejsze dni sprzyjają spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do uwiecznienia budzącej się przyrody i udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Weź udział w konkursie

Nieważne czy zdjęcia robisz telefonem, czy profesjonalnym aparatem – wiosna w gminie Konstancin-Jeziorna jest piękna w każdym kadrze. Budzące się z zimowego snu krajobrazy, kwitnące krzewy, dzikie życie na łąkach i w lasach – pomysłów na oryginalne fotografie jest mnóstwo.

Zgłoszenia

10 osób, które przyślą najciekawsze prace, nagrodzimy. Mamy dla Was m.in. kubki, torby i wiele innych gadżetów. Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 30 kwietnia 2024 r. Należy je przesłać na adres e-mail: promocjaatkonstancinjeziorna [dot] pl, z dopiskiem w temacie wiadomości: „Wiosna w obiektywie”.

Wyniki konkursu

Wyniki oraz nagrodzone zdjęcia opublikujemy w kolejnym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Powodzenia! Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz klauzula informacyjna dostępne są do pobrania poniżej. 

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Nowoczesny schron z betonowymi ścianami i łóżkami

    Miejsca doraźnego schronienia, jest przetarg na dokumentację

    W trzech konstancińskich szkołach podstawowych powstaną miejsca doraźnego schronienia. Gmina ogłosiła właśnie przetarg na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej adaptacji wybranych pomieszczeń. Na ten cel samorząd pozyskał 300 tys. zł.
  • Zdjęcie grupowe przedstawicieli strażaków z burmistrzem Michałem Wiśniewskim

    Strażacy ochotnicy podsumowali pięć lat i wybrali nowe…

    W piątek (19 czerwca) odbył się 13. Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP. Była to okazja do podsumowania kadencji 2021–2026 i wyboru nowych władz. Po 30 latach funkcję prezesa zarządu przekazał druh Grzegorz Szewczyk, a jego następcą został Mateusz Siudziński.