Koncert Natalii Kukulskiej | Konstancin-Jeziorna

Koncert Natalii Kukulskiej

Zdjęcie uśmiechniętej kobiety ubranej w fioletowy kombinezon. Dookoła poduszki.
Data
28.05.2022
Godzina
16.30
Miejsce
Sala widowiskowa KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
bezpłatny

W sali widowiskowej Konstancińskiego Domu Kultury wystąpi Natalia Kukulska jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Jej występ zainauguruje cykl „Letnie granie w altanie”, podczas którego w każdą niedzielę lipca i sierpnia w altanie przy Hugonówce odbywać będą się różnorodne koncerty.

Natalia Kukulska w swojej „dorosłej” karierze nagrała jedenaście solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 12 nominacji do nagrody Fryderyk, którą nagrodzony został akustyczny album „Szukaj w snach”, nagrany z jazzowym gitarzystą Markiem Napiórkowskim. Wydany w 2020 roku album „Czułe struny” zawiera wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Wydawnictwo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem branży muzycznej oraz publiczności, błyskawicznie osiągając status platynowej płyty i doczekało się edycji specjalnej wzbogaconej o niespodziewane duety, a także anglojęzyczne wersje utworów. W zeszłym roku wokalistka obchodziła 25-lecie pracy artystycznej, co uczciła wyjątkowym wydawnictwem „Jednogłośna”, a także udziałem w formacie „MTV Unplugged”.

Uwaga: bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie KDK w dniu wydarzenia od godz. 15.00 do godz. 16.00 (liczba miejsc ograniczona).

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń.