Michel Marchitto w Hugonówce | Konstancin-Jeziorna

Michel Marchitto w Hugonówce

Data wydarzenia
Godzina
11.00
Miejsce
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
bezpłatny

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z Michelem Marchitto, autorem bestsellerowej książki dla dzieci „Olbrzym i rycerz”, wydanej w Polsce nakładem wydawnictwa No Bell.

Michele Marchitto, urodzony w Rzymie, a obecnie mieszkający i tworzący w Turynie, jest autorem, którego bogate doświadczenie zarówno w dziedzinie kreatywnej, jak i edukacyjnej, przyciąga uwagę młodych czytelników na całym świecie. Jego pasja do pisania opowieści dla dzieci zaowocowała we Włoszech serią publikacji, które nie tylko bawią, ale również uczą i inspirują.

Najnowsza powieść „Olbrzym i rycerz”, wydana w Polsce przez wydawnictwo No Bell, to wzruszająca historia o niezwykłej przyjaźni między olbrzymem Mimem i rycerzem MraRem, którzy mimo różnic i przeciwności uczą się wzajemnego szacunku. Książka stanowi doskonałe narzędzie do rozmowy z dziećmi na temat wartości takich jak lojalność, odwaga i siła prawdziwej przyjaźni.

Wydarzenie będzie także okazją do zadania pytań autorowi, który będzie dla nas dostępny przedpremierowo, kolejnego dnia gości bowiem w roli panelisty na Warszawskich Targach Książki.

Grafika spotkania autorskiego

Najbliższe wydarzenia

 • 29.06.2024
  Turniej Orkiestr Dętych
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15