Otwarcie boiska sportowego na osiedlu Mirków | Konstancin-Jeziorna

Otwarcie boiska sportowego na osiedlu Mirków

Data wydarzenia
Godzina
15.00
Miejsce
Boisko sportowe, ul. A. Walentynowicz
Wstęp
bezpłatny

Na ten dzień czeka cała społeczność osiedla Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Już w najbliższy poniedziałek (4 grudnia) odbędzie się oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy ul. Anny Walentynowicz. Z tej okazji najmłodszych mieszkańców odwiedzi św. Mikołaj. Będą też gry, zabawy i słodkości. Start o godz. 15.00.

Boisko wielofunkcyjne na osiedlu Mirków to nowoczesny obiekt ze sztuczną nawierzchnią, na którym będzie można grać w piłkę nożną czy koszykówkę. Jego budowa już się zakończyła i w najbliższy poniedziałek (4 grudnia) boisko zostanie oficjalnie oddane do użytku.

Z tej okazji, w ramach inicjatywy lokalnej, odbędzie się piknik „Sportowy Mirków”. Początek o godz. 15.00. Organizatorzy – grupa inicjatywna pod przewodnictwem Alfredy Konopki i Elżbiety Siemieniuk oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – zapewniają sporo atrakcji. Będą gry i zabawy sportowe oraz słodki poczęstunek. Ponadto najmłodszych mieszkańców odwiedzi św. Mikołaj. Zadanie zostało wsparte finansowo z Budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy.

Plakat promujący piknik z okazji otwarcia boiska. Treść w artykule.

Najbliższe wydarzenia

 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15