Spektakl: Komedia z dreszczykiem | Konstancin-Jeziorna

Spektakl: Komedia z dreszczykiem

Data wydarzenia
Godzina
18.00
Miejsce
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
80 zł

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spektakl „Komedia z dreszczykiem”, który łączy w sobie świetny humor, napięcie oraz intrygę kryminalną.

Konrad – scenarzysta niegdyś hitowych seriali i Izabella – lekko wyblakła już gwiazda – to małżeństwo z 30-letnim stażem. Konrad w rocznicę ślubu przyjeżdża do pięknej posiadłości nad jeziorem, nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką, a z kipiącą erotyzmem młodą Bianką.

Namiętnemu rendez-vous przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo… Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się już 23 września.

Autor: Meggie W. Wrightt
Reżyseria: Magdalena Wołłejko
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok
Muzyka: Marcin Piękos

Grafika wektorowa. Plakat promujacy spektakl, na którym znajduje się ośmioro ludzi o enigmatycznych minach. Na grafice znajduje się tytuł spektaklu „Komedia z dreszczykiem”

Najbliższe wydarzenia

 • 29.06.2024
  Turniej Orkiestr Dętych
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15