Kino Plenerowe: Faworyta | Konstancin-Jeziorna

Kino Plenerowe: Faworyta

Plakat promujący film Faworyta. Trzy kobiety w strojach z epoki, jedna starsza siedzi na tronie. Na jej kolanach siedzi druga kobieta. Trzecia siedzi obok nich na podłodze.
Data
20.08.2021
Godzina
21.00
Miejsce
KDK Hugonówka (polana), ul. Mostowa 15
Wstęp
bezpłatny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Kino Plenerowe na polanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15). Seanse odbywają się w każdy piątek sierpnia (godz. 21.00). Najbliższy odbędzie się już 20 sierpnia. Wyświetlony zostanie film „Faworyta” w reżyserii Jorgosa Lantimosa. Reżyser przedstawia losy królowej Anny Stuart, która zasiadała na brytyjskim tronie na początku stulecia. Schorowana władczyni rządziła krajem za pośrednictwem bliskich sobie doradców. Wśród nich znajdowała się lady Sarah Churchill, najbliższa przyjaciółka i powierniczka monarchini. W pewnym momencie na dworze zjawia się zubożała szlachcianka Abigail Masham, która trafia do służby. Dziewczyna chce wkraść się w łaski królowej, jednak będzie musiała stawić czoła bezwzględnej i zazdrosnej faworycie. Szczegóły na stronie www.hugonowka.pl oraz na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury.

Ze względów bezpieczeństwa liczba miejsc będzie ograniczona, teren pokazów zostanie wygrodzony, leżaki będą ustawione w odpowiednich odstępach. Żeby wziąć udział w pokazach, trzeba będzie przestrzegać wszystkich wymogów bezpieczeństwa – dystans, dezynfekcja rąk, maseczki zakrywające usta i nos oraz zakaz spożywania.

Najbliższe wydarzenia

 • 28.10.2021
  Klub Podróżnika – Alaska
  Godzina:
  19.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK willa Gryf, ul. Sobieskiego 13
 • 29.10.2021
  Maraton filmowy z dreszczykiem
  Godzina:
  19.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15