Kosmolanie ratują ziemię | Konstancin-Jeziorna

Kosmolanie ratują ziemię

Data wydarzenia
Godzina
16.00
Miejsce
Facebook KDK
Wstęp
bezpłatny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w niedzielę (16 maja) na spektakl dla dzieci pt. „Kosmolanie ratują ziemię”. Transmisja przedstawienia online o godz. 16.00 na Facebooku KDK.

Jest rok 3030. Ziemię ogarnęła zagłada. Przez zanieczyszczenia z planety zniknęły rośliny i zwierzęta. Pośród dymu i zgliszczy słychać tylko płacz ostatniej żyjącej istoty – Kropelki Wody. A tymczasem, gdzieś daleko w kosmosie, na odległej planecie żyją w spokoju Kosmolenie. Ewa, która ciągle ziewa i Michał Kichał – to największe kosmiczne leniuchy. W ich duszy tli się jednak marzenie – chcieliby zostać bohaterami przestworzy. Pewnego dnia na ich planetę dociera wiadomość z Ziemi z błaganiem o pomoc. Czy zareagują? Czy uda się uratować najpiękniejszą planetę w kosmosie?
 
Premiera spektaklu „Kosmolanie ratują ziemię” już w niedzielę (16 maja) o godz. 16.00. Szczegóły na Facebooku KDK oraz na stronie: hugonowka.pl.
 
 
Trzy uśmiechnięte postacie bajkowe. Na środku kobieta w złotym błyszczącym stroju gwiazdy, po jej lewej stronie mężczyzna, po prawej kobieta. Obydwoje w kolorowym stroju kosmonauty. Tło postaci jest granatowo-fioletowe.

Najbliższe wydarzenia

 • 20.06.2024
  Empatyczna integracja
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  50 zł
  Miejsce: KDK Gryf, ul. Sobieskiego 13
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15