Krzysztof Antkowiak: Piosenki różnych muzycznych epok | Konstancin-Jeziorna

Krzysztof Antkowiak: Piosenki różnych muzycznych epok

Data wydarzenia
Godzina
18.00
Miejsce
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
płatny

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na solowy występ Krzysztofa Antkowiaka, przy akompaniamencie pianina i sampli. W swoim występie artysta nawiązuję do kilku muzycznych epok: od współczesnych brzmień do lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Wykona utwory rytmiczne i transowe, a także liryczne ballady.

Charakterystyczna i rozpoznawalna barwa głosu Krzysztofa Antkowiaka oraz ważne teksty jego piosenek sprawiają, że koncert ma swój własny i niepowtarzalny styl. Będzie można usłyszeć przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory, do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski jak i te Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, Bułata Okudżawy i wielu innych. Swoboda sceniczna i doskonały kontakt z publicznością powodują, że Krzysztof Antkowiak tworzy ze swoimi odbiorcami wyjątkową więź. Jego występy wzbudzają duże emocje i na długo zapadają w pamięć widzów. Budując dynamikę koncertu potrafi zaprosić widownię do swojego świata. Wzrusza, gra na wrażliwości, skłania do refleksji, by za chwilę rozbudzić w widzach ogromną energię, zaprosić do interakcji. Z łatwością przeplata nostalgię i delikatność z niezwykłą dynamiką, dzięki czemu jego występy są emocjonalne i niezapomniane.

Krzysztof Antkowiak to wokalista, pianista, kompozytor i producent muzyczny Jest jednym z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Popularność́ zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80. utworem „Zakazany owoc”. Współpracował m.in. z Grzegorzem Ciechowskim, z którym nagrał płytę „Delfin”, Edytą Górniak i Justyną Steczkowską.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie KDK oraz online KUP BILET.

Portret młodego mężczyzny w czarnej bluzie i z lekko siwymi, krótkimi włosami.

Najbliższe wydarzenia

 • 29.06.2024
  Turniej Orkiestr Dętych
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15