Teatr Kultureska: Detektyw Kot | Konstancin-Jeziorna

Teatr Kultureska: Detektyw Kot

Data wydarzenia
Godzina
16.00
Miejsce
KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
Wstęp
płatny

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza wszystkie dzieci na interaktywny spektakl zagadkowy o tematyce ekologicznej, bazujący na baśni o „Kocie w butach”.

Na początku przedstawienia na scenie odbędzie się wyjątkowy koncert Kotki w butach. Na skutek niesamowitego zdarzenia koncert przemieni się w interaktywne śledztwo. Detektyw Kot, wraz z asystentką Kocimiętką i z publicznością wyruszą na poszukiwania zaginionych butów. Na widzów będzie czekać szereg ekologicznych zagadek pozostawionych przez sprawcę kradzieży. W czasie dochodzenia mali widzowie dowiedzą się nie tylko jak rozwiązać wiele ekologicznych problemów, ale także znajdą odpowiedź na zagadkę wszech czasów: „Czy kotom potrzebne są buty?”.
Spektakl porusza temat współczesnego konsumpcjonizmu – ukazuje jego wpływ na przyrodę.  Promowane są w nim również właściwe nawyki ekologiczne, takie jak np. segregacja odpadów, ochrona powietrza, oszczędzanie wody i oszczędzanie energii. Wszystkie utwory są śpiewane przez aktorów na żywo. Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat i trwa 60 minut.

Bilety w cenie 28 zł (1. strefa) oraz 20 zł (2. strefa) do kupienia w kasie KDK i online KUP BILET.

 

Mężczyzna i po jego bokach dwie młode kobiety. Wszyscy przebrania za koty: w kolorowych kostiumach teatralnych (m.in. maski).

Najbliższe wydarzenia

 • 29.06.2024
  Turniej Orkiestr Dętych
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15