Dwójka i Szóstka zapraszają na półkolonie – zapisy tylko 11 maja | Konstancin-Jeziorna

Dwójka i Szóstka zapraszają na półkolonie – zapisy tylko 11 maja

10-05-2023

Przypominamy! W czwartek (11 maja) będą prowadzone zapisy na półkolonie organizowane przez szkoły podstawowe nr 2 w Konstancinie-Jeziornie i nr 6 w Opaczy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Konstancińska Dwójka i Szóstka w Opaczy zapraszają na „Lato w mieście 2023”. Gminne placówki przygotowały atrakcyjny program półkolonii, które potrwają łącznie 4 tygodnie. W akcji mogą wziąć udział tylko dzieci z gminy Konstancin-Jeziorna (uczniowie klas 1–6).

Dwa terminy

Półkolonie zaplanowane są w dwóch terminach: od 26 czerwca do 7 lipca w Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie (ul. Żeromskiego 15) oraz od 10 do 21 lipca w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy (Opacz 9). Na uczniów czekają m.in. wycieczki, wyjścia na basen, pokazy filmów, liczne warsztaty artystyczne oraz zajęcia sportowe (szczegółowe programy dostępne są poniżej). Ponadto szkoły zapewniają trzy posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek).

Zapisy

Zapisy będą prowadzone w obu placówkach wyłącznie w najbliższy czwartek (11 maja) w godz. 8.00–15.00. A warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest dokonanie, w dniu zapisu, wpłaty w wysokości 600 zł (płatność tylko gotówką) oraz złożenie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (do pobrania poniżej). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.