Dwójka i Szóstka zapraszają na półkolonie – zapisy tylko 11 maja | Konstancin-Jeziorna

Dwójka i Szóstka zapraszają na półkolonie – zapisy tylko 11 maja

10-05-2023

Przypominamy! W czwartek (11 maja) będą prowadzone zapisy na półkolonie organizowane przez szkoły podstawowe nr 2 w Konstancinie-Jeziornie i nr 6 w Opaczy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Konstancińska Dwójka i Szóstka w Opaczy zapraszają na „Lato w mieście 2023”. Gminne placówki przygotowały atrakcyjny program półkolonii, które potrwają łącznie 4 tygodnie. W akcji mogą wziąć udział tylko dzieci z gminy Konstancin-Jeziorna (uczniowie klas 1–6).

Dwa terminy

Półkolonie zaplanowane są w dwóch terminach: od 26 czerwca do 7 lipca w Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie (ul. Żeromskiego 15) oraz od 10 do 21 lipca w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy (Opacz 9). Na uczniów czekają m.in. wycieczki, wyjścia na basen, pokazy filmów, liczne warsztaty artystyczne oraz zajęcia sportowe (szczegółowe programy dostępne są poniżej). Ponadto szkoły zapewniają trzy posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek).

Zapisy

Zapisy będą prowadzone w obu placówkach wyłącznie w najbliższy czwartek (11 maja) w godz. 8.00–15.00. A warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest dokonanie, w dniu zapisu, wpłaty w wysokości 600 zł (płatność tylko gotówką) oraz złożenie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (do pobrania poniżej). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.