Klub Miłośników Kultury Francuskiej: Wikipedia 8. wieku | Konstancin-Jeziorna

Klub Miłośników Kultury Francuskiej: Wikipedia 8. wieku

Data wydarzenia
Godzina
18.30
Miejsce
KDK Gryf, ul. Sobieskiego 13
Wstęp
bezpłatny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do willi Gryf (ul. Sobieskiego 13) na kolejne spotkanie Klubu Miłośników Kultury Francuskiej. 16 maja (czwartek) o godz. 18.30 gościem będzie prof. Anna Grześkowiak-Krwawicz, historyk, badacz myśli politycznej i kultury oświecenia.

Konstanciński Dom Kultury zaprasza nie tylko frankofilów, ale przede wszystkim osoby zainteresowane Francją, jej kulturą i społeczeństwem, które chciałyby bliżej poznać literaturę, muzykę, sztukę współczesnej i dawnej Francji lub poszerzyć i podzielić się z innymi swoimi wiadomościami. Spotkania Klubu odbywają się raz w miesiącu. Gośćmi są często pisarze, tłumacze, reportażyści, fotograficy, podróżnicy, muzykolodzy, historycy i wielu innych, z którymi klubowicze będę mieli okazję swobodnie porozmawiać.

Najbliższe spotkanie już w czwartek (16 maja).  Jego gościem będzie prof. Anna Grześkowiak-Krwawicz, historyk, badacz myśli politycznej i kultury oświecenia.

Na białym tle po prawej stronie jest duży pomarańczowy napis Klub Miłośników Kultury Francuskiej. Po lewej stronie jest grafika przedstawiająca czubek wieży Eiffla w Paryżu oraz niebieskie i białe chmury.

Najbliższe wydarzenia

 • 29.06.2024
  Turniej Orkiestr Dętych
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15