Konstanciński Dom Kultury zaprasza w sobotę (14 października) o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Ewą Cielesz – autorką sagi „Zakryte lustra”.
Ewa Cielesz – instruktorka i reżyser teatralny, autorka utworów scenicznych, bajek, poezji dla dzieci i dla dorosłych. Opublikowała m.in. Dla was dzieciaki, Skarby z szuflady, Sentymenty, Między jasnością i czernią oraz powieści Niskie drzewa, Córka cieni, Pochyłe niebo.
Podczas spotkania w Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) pisarka opowie o swoich najnowszych powieściach z sagi Zakryte lustra. Dotychczas ukazały się dwie części: „Sny i przebudzenia” oraz „Wianki i wiano”. Trzecia część zostanie opublikowana zimą. Najnowszy cykl to przede wszystkim silne kobiety, wielkie emocje, historyczne tło i codzienność ziemiańskiej rodziny – skromny dworek w Przylipiu jest świadkiem życia mieszkańców, ich zwyczajów, porywów serca, nadziei i rozczarowań. Zagmatwana miłość stawia przed bohaterami trudne wybory, a dorastająca córka rodu Stalickich czuje, że chce od życia czegoś więcej niż kształcenia na wzorową panią domu.
