Warsztaty masażu shiatsu w Gryfie | Konstancin-Jeziorna

Warsztaty masażu shiatsu w Gryfie

Data wydarzenia
Godzina
18.30
Miejsce
KDK Gryf, ul. Sobieskiego 13
Wstęp
opłata dobrowolna

Konstanciński Dom Kultury zaprasza do willi Gryf (ul. Sobieskiego 13) w czwartek (13 czerwca) na naukę masażu shiatsu. To pierwsze z czterech spotkań w ramach cyklu pt. Empatyczny czerwiec. Start godz. 18.30. Spotkanie prowadzi Iwona Abramowicz – masażystka, refleksolog, pasjonatka świadomej pracy z ciałem i naturalnych sposobów dbania o fizyczny, emocjonalny i duchowy dobrostan.

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na cykl spotkań pt. Empatyczny czerwiec, których motywem przewodnim jest komunikacja, połączenie, porozumienie, empatia i autentyczność. Pierwsze spotkanie poświęcone jest na naukę masażu shiatsu. Jest to japońska sztuka akupresury, polega głównie na uciskach kciukiem i dłonią wzdłuż kanałów energetycznych. Poprzez koncentrację na byciu w uważności i pełnej obecności przynosi równowagę i relaks zarówno masowanemu, jak i temu, kto masuje. Spotkanie jest prowadzone w oparciu o autorski projekt Stefana Poprawy – Klub Shiatsu Family. Masaż odbywa się w parach na macie i kocu, w ubraniu. Techniki są proste i tak dobrane, aby osoby bez wcześniejszego doświadczenia w masażu mogły bezpiecznie i bez trudu je opanować.

Podczas spotkania:

 • dowiesz się czym jest masaż shiatsu i jakie jest jego działanie;
 • skontaktujesz się ze swoim ciałem;
 • nauczysz się prostych i bezpiecznych technik masażu w roli osoby masującej i masowanej;
 • prawdopodobnie doświadczysz spokoju, wyciszenia i relaksu.
   

Istotne informacje:

Należy zabrać ze sobą maty do jogi, karimaty lub koc. Warto też wziąć małą poduszkę pod głowę i skarpetki na zmianę. Ubranie wygodne, najlepiej długie spodnie i długi rękaw.

Skontaktuj się z prowadzącą pod nr telefonu 606 327 835, jeśli masz wątpliwości, czy twój stan zdrowia umożliwia udział w zajęciach z masażu.

 

 

 

grafika żyrafa

Najbliższe wydarzenia

 • 29.06.2024
  Turniej Orkiestr Dętych
  Godzina:
  16.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym
 • 07.07.2024
  Charles Aznavour – w wykonaniu Chri…
  Godzina:
  18.00
  Wstęp:
  płatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15
 • 21.07.2024
  ,,Meritum” Aleksandry Mazurkiewicz
  Godzina:
  17.00
  Wstęp:
  bezpłatny
  Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15